شرکت همیاران شمال شرق
21 مرداد 1402 - 14:47:31 627
مدیرعامل جدید شرکت همیاران شمال شرق معرفی شد
در جلسه ای با حضور مدیرعامل، معاونان، مدیران ستادی و شرکتها و موسسات تابعه سازمان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت همیاران شمال شرق برگزار شد.
اخبار همیاران شمال شرق

شرح خبر

به گزارش روابط عمومی شرکت همیاران شمال شرق، صبح امروز 21 مرداد ماه با حضور محمدرضا تازیکی مدیرعامل، معاونان، مدیران ستادی، مدیران عامل شرکتها و موسسات تابعه سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی علی سلطانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت همیاران شمال شرق معرفی و ضمن تکریم احمد عبدالله زاده از تلاش ها و زحمات وی در دوران مسئولیتش قدردانی شد.
در این مراسم محمدرضا تازیکی در خصوص ماموریت ها، فعالیتها و عملکرد شرکت همیاران شمال شرق توضیحاتی ارائه نمود و ابراز امیدواری کرد که با کوشش و همدلی و تشریک مساعی کارکنان و مدیران این شرکت، مسیر ترقی و تعالی همچون گذشته پیموده شود.
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در ادامه مراسم با تشکر از زحمات احمد عبدالله زاده مدیرعامل سابق این شرکت، از ایشان به عنوان مدیری توانمند و با اخلاق و فعال یاد کرد و تلاشهای مثمرثمر و صادقانه و عملکرد بسیار خوب مدیریتی ایشان را در راستای بهبود عملکردها و سودآوری سازمان همیاری طی دوران مسئولیت مؤثر دانست .